Dünya çok hızlı gelişiyor. Globalleşen dünyada artık oturduğumuz yerden her türlü bilgiye ve ürüne erişmek mümkün. Bu etkileşim ise iletişimden geçiyor ve ingilizce bu iletişimi sağlayan ortak dil.

İngilizce dersleri ilk okul ile başlayıp üniversitenin ilk yıllarına kadar devam ediyor. Bir noktadan sonra ingilizce bir ders olmaktan çıkıp bir ihtiyaç haline geliyor. İngilizce bilmeyen birinin akdemik olarak başarılı olması ve ilerlemesi mümkün değil.

“Teach the children so it will not be necessary to teach the adults.”

“Çocuklara öğretin, böylece, yetişkinleri öğretmeye gerek olmayacaktır.”

Abraham Lincoln

İş hayatında ingilizce bilmenin bir avantaj olduğu günleri geride bıraktık. Artık hangi işi yapacak olursanız olun ingilizce bir avantaj değil bir zorunluluk. Kurumsal firmalar için ingilizce bilmek zorunludur ve hatta ikinci bir dil bilmek sizi daha avantajlı hale getirecektir. Yerel ticaret yaparak para kazanan insanlar için ingilizce gereksiz görülür. İnternet üzerinden ticaretin çok kolay bir hale geldiği bugünlerde ingilizce ile satış hacmini arttırmak ve işleri büyütmek mümkün.

Kursumuzda verilen ingilizce dersleri

Kurs merkezimizde verilen ingilizce kursları genel olarak şunlardır ;

  • İlk okul öğrencilerine yardımcı ingilizce kursları
  • Lise öğrencilerine yardımcı ingilizce kursları
  • Üniversite hazırlık atlama sınavına yönelik ingilizce kursları
  • Çalışanlara yönelik ekonomi ve iş ingilizcesi kursları
  • YDS ve KPDS’ye yönelik ingilizce kursları

Yakın çevremizdeki en geniş ingilizce kaynak ve okuma kitapları kursumuzda bulunmaktadır. İsteyenler dilediği gibi kütüphanemizden yararlanabilirler.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial